Body chłopięce – rodzaje

body chłopiece

Body chłopięce to podstawowy element wyprawki dla niemowlęcia. Delikatna skóra malucha wymaga szczególnej troski, dlatego odzież dla niego produkowana jest wyłącznie z naturalnych materiałów, które pozwalają skórze swobodnie oddychać, gwarantując jej najwyższy komfort. Ponadto body chłopięce w zwierzęce czy bajkowe wzory i printy pięknie się prezentuje. Szczególną popularnością cieszą się produkty z zabawnymi napisami i hasłami. 


Body chłopięce – różne rodzaje Klasyczne body to rodzaj jednoczęściowego ubrania dla niemowlaka, które wyposażone jest w specjalne napy umieszczone w kroku oraz na ramionach. Dzięki nim zmiana pieluszki czy ubrania jest dla rodziców znacznie prostsza. Niemniej, można wyróżnić kilka ich rodzajów, w tym takie jak: body chłopięce z kołnierzykiem lub bez, body chłopięce z rękawem długim, krótkim lub na ramiączkach, body kopertowe, czyli rozpinane na całej długości.

Ponadto body dla chłopca dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Dużą popularnością cieszą się ubranka z napisami.


Body chłopięce na każdą okazję


Producenci oferują zarówno klasyczne body chłopięce na co dzień, jak i bogaty asortyment na specjalne okazje. Jednolite, klasyczne wersje można zatem założyć dziecku przed posiłkiem, a eleganckie na wizytę u dziadków lub inne spotkanie rodzinne. Niezależnie od sytuacji body chłopięce zapewnia wygodę, komfort termiczny i chroni przed otarciami. Dobrze prezentuje się bez dodatków, jak i ze sweterkiem czy spodenkami. Rodzice doceniają je ze względu na łatwość zakładania.