Jakie są najlepsze przewijaki dla noworodków?

Pielęgnacja niemowlęcia, dokładna i staranna, to bardzo ważna rzecz dla prawidłowego rozwoju noworodka. Czynności związane z przewijaniem dziecka, jego przebieraniem, nacieraniem kremem to rzeczy, które rodzice lub opiekunowie wykonują kilkanaście razy w ciągu dnia.

Co to są przewijaki?


Przewijaki dla niemowląt to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który po kilkakrotnym pochyleniu się nad łóżeczkiem, zaczyna odczuwać bóle pleców.

Z czego zbudowane są przewijaki?


Przewijaki występują w postaci nakładki, która zamontowana jest na szczycie łóżeczka. Dno jest bardzo stabilne, ponieważ jest dodatkowo usztywnione, Boki są wyprofilowane i podwyższone. Jest to gwarancją bezpieczeństwa dziecka, ponieważ w czasie przewijania szanse wypadnięcia są równe zeru. Przewijaki pokryte są wodoodpornymi tkaninami, albo ceratą. oba te materiały są łatwe do czyszczenia i szybko schną. W dodatku zajmują niewiele miejsca, wyciąga się je tylko na czas pielęgnacji a ponieważ są płaskie to łatwo je schować w dowolnym miejscu.

Co to jest przewijak na łóżeczko z blokadą?


Jest to obecnie najwygodniejsza rzecz na rynku. Przewijak na łóżeczko z blokadą, w trakcie używania, nie przesuwa się i nie krępuje ruchów. Łatwo dostosowuje się do mebli, nie niszcząc ich.

Jaka jest cena przewijaków?


Koszty zakupu przewijaka nie są duże. Najbardziej popularne, drewniane i z blokadą, kosztują od kilku do kilkudziesięciu złotych.

Przewijak na łóżeczko z blokadą tylko na Mrbobas.pl