Modne i wygodne rozwiązanie dla maluchów – bloomersy

bloomersy

Estetyczne, często ciekawie zdobione „majteczki” dla niemowlaka, czyli bloomersy są znane od lat, choć obecnie znów zyskują na popularności. Wykonane z delikatnych materiałów, mające specjalny krój dopasowany do anatomii najmłodszych są wyjątkowo wygodne, a przy okazji po prostu ładne. To idealne rozwiązanie na lato, choć często używane jest również w innych sytuacjach. Warto wiedzieć, jak wygląda i jakie funkcje pełni ten element garderoby niemowlęcej niekoniecznie tylko dla dziewczynek.

Prostota i funkcjonalność bloomersów dla niemowląt

Bloomersy mają konstrukcję wysokich luźnych majteczek, ze specjalnie wykończonymi dopasowanymi nogawkami. Mogą mieć również ozdobne elementy, na przykład falbanki, aplikacje, lamówki. Jak wykorzystywane są bloomersy przez rodziców maluchów? Oto przykłady:

  • przykrycie nieestetycznej pieluszki,
  • luźne spodenki na ciepłe dni,
  • dodatkowa bielizna pod sukienkę, spodenki,
  • do odpieluchowania.

Majteczki na pampersy, czyli bloomersy dostępne są w wielu kolorach i wykończeniach.

Bloomersy nie tylko dla dziewczynek!

Choć bloomersy kojarzą się przede wszystkim z ciekawym elementem garderoby niemowlaków płci żeńskiej, sprawdzają się również idealnie w modnych zestawach dla chłopców. Mogą mieć chłopięcy charakter i wykończenie, stanowić wygodne dopasowane spodenki na upały. Uszyte z naturalnych bawełnianych tkanin oddychających, z delikatnymi ściągaczami przy nóżkach chronią malucha przed nieplanowanym wyciekiem zawartości pieluszki. Bloomersy (do kupienia w Pinokio) są prawdziwym must have w garderobie dziecięcej na lato.